Zamwienia telefonicznie

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Promocje

Brak promocji.

PRODUKT POLSKI
Payu Kurier DPD

Sprawdź swoja przesyłkę


sprawdz

Towar zostanie dowieziony przez doświadczonych kierowców
z firmy "DPD".

Istnieje również możliwość odbioru osobistego po uprzednim kontakcie.
SPRAWDŹ GDZIE JEST
TWOJA PRZESYŁKA

lampa witrażowa barok promocjalampa witrażowa kokoslampa witrażowa łezkaNowa kolekcja Lampa witrażowa ART-FUSWitraże płaskie
1 2 3 4 5 6

zobacz więcej »NEWS: Przesyłka zakupionych produktów GRATIS!

 

 Tylko do końca września przy zakupie lamp z Naszej strony internetowej przesyłka kurierem GRATIS!*  

Dostawa GRATIS


Kim jesteśmy?

Pracownia Witraży ARTEX została założona 4 lipca 1984 roku. Od tego czasu zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem witraży i lamp witrażowych techniką – taśma miedziana.

Pracownia przez okres 28 lat stworzyła własny styl tworząc niepowtarzalne wyroby. Nasze Witraże i lampy witrażowe powstają pod wpływem impulsu i inspiracji, dzięki witrażowi wnętrze zyska niepowtarzalny nastrój i uczyni barwnym Państwa otoczenie. Witraż jest jednym z najstarszych elementów wykorzystywanym do ozdabiania wnętrz, jednak przez kilkaset lat stosowano go jedynie w budynkach sakralnych. Dopiero w okresie secesji witraż na stałe wyszedł z kościelnych murów. Od tego czasu sztuka ta bardzo się rozwinęła i znajduje coraz to nowsze zastosowania we współczesnej architekturze.

Szkło artystyczne Naszych wyrobów nadaje monumentalny charakter, wywołując wrażenie, że znajdujemy się w miejscu szczególnym. Umieszczanie witraży w formie lamp wiszących oraz stojących jest coraz częściej stosowanym sposobem na upiększenie domu, restauracji czy hotelu. Niewątpliwie najważniejszym czynnikiem w celu wykorzystania witraża jako elementu architektury wnętrza jest światło, dlatego najczęściej wykorzystywanym miejscem w którym umieszcza się szkło artystyczne są okna oraz drzwi.

Lampy wiszące, lampy stojące oraz kopuły witrażowe wielkogabarytowe z naszej oferty można wykorzystać w projektach domów, mieszkań i biur.

Oferta skierowana jest do indywidualnych klientów oraz firm (sklepów i hurtowni).

ZAKRES NASZYCH PRAC:

  • witraże sakralne
  • konserwacja zabytkowych witraży
  • witraże do: drzwi, okien, mebli
  • lustra witrażowe
  • lampy witrażowe (wiszące, stojące, kinkiety, plafony, ample)
  • kopuły sufitowe o dużych gabarytach
  • piaskowanie
  • fusing – szkło stapiane, gięcie szkła